MAXIMO HUNGÁRIA

2-2

Beszámoló...

Mi más lenne mint X!

Egy Polgári vereség és egy lecsapott  Darázs után érkezik a Maximo csapata vendégségbe a Pifuhoz!

Vendégségbe? Naaa nem ! MI mindenhol ott vagyunk! Vagyis Otthon vagyunk! Így van ez a Goldball pályával!

Nem idegen az 1-es öltöző szaga !

Mezek kikészítve , cipők kitisztítva Masszőr hölgyemény beizzítva!

Kezdőthet a Bajnokság!

A mester kihírdette a kezdőcsapatot! Az őszi csapat gerincéhez  csatlakozik pár új oldal borda! Így bekerült a csapatba Flóri és Gergő!

A csapat átlag életkorát tovább fiatalítva a védelem elött Pocsai Zoltán takarított a védelem elött!

Kapuban újra bízalmat kapott Horváth ! A védelemben  a három végvár, azaz Dlehány, Tombor, Bacskai!

Megfiatalítás a középpályán lelhető meg! Panyik , Bogár,Komáromy  Hajdú! Maximo újarculatához hozzátartózik a támadó foci!

Ehez kell két csatár is! Zöld-Fehér Zoltán és  Piros –Fekete Edzésmenő Ványi !

Horváth , Dlehány, Tombor, Bacskai, Pocsai, Panyik, Bogár, Komáromy  Hajdú , Ványi , Tanács

A hazai csapat a Pifu játékosok nagy cukkolásba kezdenek a bevonulásnál! Régi csapattársukat Tombor Krisztiánt próbálják heccelni a mérkőzés kezdeténél! Viszont vissza nyal a fagyi! Míg Pölöskeinek a Fradi ellen 1 percre volt szüksége a gól szerzésre, addig Hajdú Gergő kivárt az 2. Percig!

VÁLlalkozó szellemben érkezett a derbyre! Dlehány óriási labdát kap a job szélen, amit mesterien magassan beível a kapu elé! Gergő megVÁLtoztatja a helyét , és kis VÁLlalkozóként, VÁLvetve VÁLalkozik arra , VÁLlvetve felugrik a védővel ! A hazai védő és kapusa VÁLlalhatlanúl nemérti meg egymást és Gergő VÁLllal, beVÁLalja a gólt! A labda a felsősarokban! A Maximo játékosok örülhetnek! 0-1

A BLSZ  ugy gondolta , hogy erre a mérkőzésre rutinos játékvezetőket küld!, Nem kellett volna! A harcias játékot eredményező derby , szépen lassan kezdett kicsúszni a spori kezéből! Szabadrúgások és sárgalapok jellemezték a mérkőzést! Egyből a vezetés megszerzése után , egy labda vesztés a Maximo középpályán , ziccerben a Pifu leggólerősebb játékosa! Betör a 16 os on belülre , ahol egy piciny vakond megtolja a labdát , amit Horváth kapus hamar észlel és kicsúszásával ziccert véd! Bacskai végez hatalmas mezőny munkát. És harcra hívja a csatárt! Norbert hősiesen védi a várat , azaz a kaput! Jobboldali támadás indít a Pifu amit sikerül is beadni , amit az üresen érkező csatár beis fejel a hálóba!

“Öreg róka nem vén róka” a kettes aszisztens tudja mi az a les, ő nem olvassa a Facebook ot! LES! A gól érvénytelen!

Hoppá!

Jimmy Jamp a pálya  mellett! Nincsenek rendezők akik kivezetik így, a partvonal mellett végig vonuló “nézőt” a biró megvárja míg lesétálja a 100 métert , és a kapu mögé érkezik! Vicces történet!

Kökemény mérkőzés zajlik a Siketek sportcentrumban! Helyzetek nélkül! Ványi ugy dönt , hogy kedvenc csapata a  Felcsút ellen elég gólt rúgott már, ezen a meccsen nem lesz Kispesti  gól és cserét kér! Ványi le Sándor be!

Sándor Pisti  bal szélre , Hajdú előre!

Második félidőre Fecó bá bellítja a nagy visszatérő szerb idegenlégióst Blaskovicsot! Hatalmas  oppenzívát indít a Pifu a Maximo védelem ellen!

A bírók mint jó vezetők a háborúban , támogatják a hazai csapatot!

Figyelem ez a Mennyi Bajnokság! Csoda szép támadás következik!

Horváth szokatlan modón lehúz egy beívelés ! Hosszú  kirúgás, Flóri csúsztatja a védők mőgé! Gergő  lefutja a védőket és a tétlenkedő kapus kicselezve gólt szerez!

Ha lenne eredményjelző akkor azt mutatná hogy 0-2! Viszont mindenki tudta, hogy itt most 0-2 van!

Kezdődjék a végjáték! A mélyrepülés! A Bombázás!

60. ban Csordás be! 72. ben Csordás ki! Ferenc felfogásában ott van az hogy egy foci mérkőzés 3 félidős! Előre hozta a 3. Félidőt és nyakon simogatta  a Pifu játékosát! Mi van , Mi van!,  után Piros ide Piros oda! Nem kell kimosni a mezt!

A sok szabadrúgás és támadás gólt eredményez! Így van ez a Pifu- Maximon is! A csatár lefordul a védőről és szépen lövi ki a hosszút! 1-2!

ÁÁÁÁÁÁ nem a 2-0 a legveszélyesebb eredmény! Nem a ….-t nem!

Talán a sárga mezesek Karira nem kaptak semmit az MLSZ-től! Ajándék a hazai csapatnak!

Pifu szabadrúgás a semmiből! Ott sem volt a labda spori ! Be a tömegbe ! Emberek vagyunk, az arcunkból élünk, azt védeni kell azt ! A KO elkerülés érdekében egy lehúzott fej, és a labda védhetetlenűl a hálóba! 2-2!

Ohh MY Good!

Flórit 7 szer rúgják meg 30 méteren belül! Nem gond mehet tovább! Flóri ezt 1X adja vissza! Sárga És Piros!  Köszönjük!

Mostmár az 1 pontért küzd a Maximo! Bognár Kálmán és Puzder Bence is a védelemben! Érkeznek az ajándék szabdrúgások! Viszont gól nem születik!

Megint egy X! ennek viszont lehet örülni!